Ніколи не пізно: 81-річна любителька фітнесу стала зіркою TikTok, і її відео - заряд мотивації

81-річна Еріка Рішко з містечка Лангенфельд (Німеччина) всього за рік стала зіркою TikTok. З початком пандемії активна німкеня почала викладати відео своїх тренувань і танців, і тепер за нею стежить більше 130 тисяч чоловів, передають .

Об этом сообщает Чиновник Инфо

В інтерв’ю Insider Рішко назвала себе "простою любителькою фітнесу", якій подобається тренуватися і танцювати з чоловіком — 82-річним Дітером. З ним Еріка бере участь в різних танцювальних TikTok-челленджах, і деякі їхні відео збирають мільйони переглядів.

Але саме фітнес Рішко вразив багатьох її фоловерів: жінка регулярно робить планку, піднімає вагу і тренується за допомогою TRX.

Еріка зізналася, що не завжди захоплювалася спортом. "Я пізно розквітла. Моя дочка записала мене в тренажерний зал, коли мені було 55, і з тих пір я регулярно тренуюся. Мені подобається змішувати TRX, DeepWork, спін-клас, важку атлетику, пілатес, йогу і функціональний фітнес", — сказала вона.

Рішко подобається TikTok, танцювальні челленджі й добрі коментарі, які мотивують її викладати більше відео. "Крім того, тепер я дійсно сподіваюся надихнути людей незалежно від їхнього віку бути більш активними, — говорить вона. — Мені подобаються такі коментарі, як: "Ви надихаєте", "Ви доводите, що вік — це всього лише число". Для мене це велика честь, і я досі не можу повірити, що так багато молодих людей стежать за мною, ставлять лайки і коментують мої відео".


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/nikoly-ne-pizno-81-richna-liubytelka-fitnesu-stala-zirkoiu-tiktok-i-ii-video--zariad-motyvatsii-366649.html”