У Кабміні розповіли, туристи з яких країн витрачають найбільше грошей в Україні

Українські внутрішні туристи витрачають приблизно €30 щодня

2020 року іноземні туристи витратили в Україні $1,4 млрд. Відповідні дані опублікував міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов на своєму каналі в Telegram.

Об этом сообщает Редакция

За його інформацією, громадяни Туреччини витрачали найбільше.

Згідно з розрахунками Державного агентства розвитку туризму (ДАРТ), 2019 року Україну відвідали 13,6 млн туристів. За даними Всесвітньої туристичної організації, іноземні громадяни витратили в Україні $1,4 млрд, що становить 8,8% ВВП країни.

У ДАРТ також порахували, скільки грошей щодня витрачали іноземці. Найплатоспроможнішими виявилися громадяни Туреччини, які витрачали €115 на день, США – €95, Німеччини – €94, Великобританії – €93.

Туристи з Польщі щодня в середньому витрачали €86, Франції – €64, Білорусі – €58/день.

Україну представлено в рейтингу останньою. За даними ДАРТ, внутрішні туристи витрачають приблизно €30 щодня.Через поширення коронавірусної інфекції багато країн закрило свої кордони, наприклад, заборону на в’їзд іноземців у країни Шенгенської зони запровадили в середині березня, вона діятиме щонайменше до 15 червня. Україна зупинила міжнародне авіасполучення із 17 березня.

14 травня Міністерство інфраструктури України оприлюднило план відновлення пасажирського сполучення у зв’язку з поступовим скасуванням карантину. Згідно з ним міжнародне авіасполучення має бути відновлено на останньому, третьому, етапі пом’якшення (дат, коли почнуться ці послаблення, у міністерстві поки не називали). Заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко припустив, що це може відбутися в липні.

У Міністерстві інфраструктури повідомили, що серед країн, із якими Україна передусім може відновити авіасполучення, – Єгипет, Туреччина і Грузія, які з липня готуються приймати туристів. У відомстві радили українцям планувати відпустку за кордоном на другу половину літа.

Карантин в Україні діє із 12 березня. Обмежувальні заходи тричі продовжували. З 11 травня в Україні розпочалося пом’якшення карантину. 20 травня Кабмін продовжив обмеження до 22 червня, але запровадив так званий адаптивний карантин.

Станом на ранок 26 травня в Україні коронавірусом заразилися 21 584 людини. Із них 7575 одужали, 644 людини померли.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-u-kabmini-rozpovili-turisti-z-jakih-krajin-vitrachajut-najbilshe-groshej-v-ukrajini-1501607.html”